Kontakt

Hör av dig!

Om du har frågor kring Tamam och vår verksamhet, tveka inte att kontakta oss via info@tamam.se.

Varje lokalförening har sin egen mejladress. För att komma i kontakt med en lokalförening, mejla lokalföreningens namn@tamam.se.

För att komma i kontakt med riksstyrelsen, mejla styrelsenriks@tamam.se.

Om du vill skicka brev till oss skickar du det till adressen: Tamam, Sölvegatan 29,
223 62 Lund.

Besök oss

Tamams huvudkontor ligger i Lund och vi kallar det Tamam-huset. Vi tar gärna emot besök men eftersom vi inte alltid är på plats rekommenderar vi att besök bokas i förväg, det gör ni bäst genom att mejla någon av de anställda eller någon av praktikanterna. Tamam-huset hittar ni på Sölvegatan 29, 223 62 Lund.

Vi i Riksstyrelsen

Daniel Camerini

Ordförande

Daniel Camerini

Vice ordförande

Anton Alsander

Daniel Camerini

Ledamot

Navid Kamyab

Daniel Camerini

Ledamot

Javad Naseri

Daniel Camerini

Ledamot

Mardin Mohammadi

Ledamot

Daniel Camerini

Ledamot

Hamood Daaban

Daniel Camerini

Ledamot

Kaled Naji

Suppleant

Vi på Office

Verksamhetsansvarig & organisationsutvecklare

Alice Hertzberg

alice.hertzberg@tamam.se

Vik. verksamhetsansvarig & organisationssekreterare

Hanna Fischer

hanna.fischer@tamam.se

Daniel Camerini

Föräldraledig
Verksamhetsansvarig & organisationssekreterare

Tilde Dahl

Daniel Camerini

Verksamhetsutvecklare norr & projektledare StartUp Väst

Gelila Tesfai

gelila.tesfai@tamam.se

Daniel Camerini

Påverkansansvarig TakeOver

Alice Sandström

alice.sandstrom@tamam.se

Daniel Camerini

Aktivitetsansvarig, Malmö, Lund & TakeOver

Milad Mohammadi

milad.mohammadi@tamam.se

Daniel Camerini

Projektledare TakeOver

Isaura Da Luz Reis

isaura.daluzreis@tamam.se

Daniel Camerini

Projektmedarbetare Snacka Antirasism & kurator Tamam Luna

Moa Dongle Johansson

moa.d.johansson@tamam.se

Vik. projektledare Snacka Antirasism

Yahia Saleh

yahia.saleh@tamam.se

Daniel Camerini

Tjänstledig
Projektledare Snacka Antirasism

Deria Yenidogan

deria.yenidogan@tamam.se

Daniel Camerini

Projektledare Tamam Luna

Mac Velasquez

mac.velasquez@tamam.se

Daniel Camerini

Projektmedarbetare Tamam Luna

Samaria Mata Alvarez

samaria.mata@tamam.se

Daniel Camerini

Tjänstledig
Verksamhetsutvecklare söder, kommunikation & påverkan TakeOver

Reman Rahman

reman.rahman@tamam.se

Projektmedarbetare StartUp Väst & Tamam förstudie

Andrea Fröberg Haddad

andrea.froberg_haddad@tamam.se

Praktikant Skåne vårterminen 2024

Lisa Nilsson

lisa.nilsson@tamam.se

Praktikant Stockholm vårterminen 2024

Frida Persson

frida.persson@tamam.se

Praktikant Skåne vårterminen 2024

Muntaha Ali

muntaha.ali@tamam.se

Presskontakt

För presskontakt, kontakta vår ordförande Daniel eller verksamhetsansvarig Alice.

Daniel Camerini
daniel.camerini@tamam.se, 073-3484213

Alice Hertzberg
alice.hertzberg@tamam.se, 076-0344293

Foton Office: Isaura Da Luz Reis

English